KARİYER MODVİDEOYENİLİKLER

FIFA 16 KARİYER MODU YENİ ÖZELLİKLERİ GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

EA Sports FIFA ekibi dün Türkiye resmi youtube hesabından FIFA 16’nın kariyer modu özellerini barındıran bir video yayınladı.

Ekibin yayınladığı video da Kariyer modunda gerçekleştirilen iki yenilikten bahsedilmiş.

Sezon öncesi turnuvalar

Kariyer modunda uzun zamandır oyuncuların istediği sezon öncesi turnuvalar nihayet FIFA 16 ile birlikte oyun severlerin beğenisine sunulmuş. Sezon öncesi yapılan bu turnuvalarda kazanılan ödüllerin transfer bütçesine eklenebilecek olması ve dostluk maçlarında artık sınırsız oyuncu değişikliği yapılabilecek olması kariyer modu tutkunları için sevindirici özellikler. Bu tür dostluk maçlarında farklı formasyonları deneyerek takımınızı en iyi şekilde geliştirebilme imkanına sahip olabilir ve genç oyuncularınızın durumunu görebilirsiniz.

Antrenmanlar nihayet oyunda!

FIFA 16 ile birlikte kariyer moduna getirilen diğer bir yenilik ise yeni antrenman sisteminin eklenmesi.Artık iki maç arasında takımınızdan seçtiğiniz 5 oyuncuyu 30 antrenman seçeneğinden seçtiğinize göndererek geliştirebileceksiniz. İster ilk 11 oyuncularınızı geliştirerek takımınızı en iyi seviyeye taşıyın, isterseniz genç oyuncularınızı geliştirerek takımınızı oyuncu yetiştiren bir futbol akademisine dönüştürün.

Bu yeniliklerin dışında transfer özelliklerinde bir takım değişiklikler gerçekleştirilmiş.EA Sports FIFA ekibi Artık serbest durumda olan oyuncularla transfer döneminin dışında da sözleşme imzalanabileceğini, oyuncu kiralama süresi 2 yıla kadar gerçekleştirileceğini ve bonservis bedellerinin gerçek dünyadakine benzer bir durumda olacağını bildiriyor.

Öncelikli olarak FIFA 16 Demo sürümünü ve daha sonra Tam sürümü beklerken yayınlanan videolarla EA Sports FIFA ekibi oyun severleri biraz daha heyecanlandırıyor.

FIFA hakkında daha fazla paylaşım için bizi takip etmeye devam edin!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir