KARİYER MODYENİLİKLER

FIFA 20 KARİYER MODU SONUNDA YENİLENİYOR

EA SPORTS FIFA’DA KARİYER MODU OLDUĞUNU HATIRLADI!

EA Sports, yeni yaptığı açıklamayla kariyer moduna uygulanacak olan yenilikleri açıkladı. Yenilikler arasında en dikkat çekici olanlar; kadın menajer seçilebilmesi ve oyuncunun moral/motivasyonunu etkileyen, tepkilere duyarlı oyuncu gelişim sistemi.

 

EA Sports’un resmi blog üzerinden paylaştığı bilgiler Kariyer Modunun FIFA 20 ile birlikte uzun zamandır beklenen geliştirmeleri alacağını gösteriyor. Kariyer Modunu sevenleri uzun zamandır gözardı eden EA Sports bu duruma daha fazla dayanamamış olsa gerek ki modda kayda değer değişiklikler yapmış.

Verilen bilgilere göre Kariyer Modunda artık gazetecilerin takımınız hakkındaki yorumları olacak. Maç öncesindeki yorumlar, goller, maç sonucu, sezona dair genel performans ve daha fazlası gazeteci yorumlarını oluşturacak. Yapılan yorumlar olumlu ve/veya olumsuz yönleriyle oyuncu performansına direkt olarak etki edebilecek.

Oyuncu performansını etkileyecek bir başka etkende hiç şüphesiz menajer ve oyuncu arasındaki konuşmalar olacak. Menajer olarak başladığınız Kariyer Modunda artık oyuncularınızla özel konuşmalar gerçekleştirebileceksiniz. Bu sayede oyuncunuzun performansına olumlu ve/veya olumsuz olarak etki edebileceksiniz. Oyuncunuzun genel gelişimide yaklaşımınızdan önemli ölçüde etkilenecek.

Geçtiğimiz yıllarda kadın futbolunu oyuna dahil eden EA Sports bu yıl kadınların oyun içerisinde daha fazla yer almasını sağlamak ve belki de kullanıcı grubuna kadın oyun severleri daha fazla dahil etmek için Kariyer Moduna kadın menajerleri de eklemiş.

Oyuncu reytingleri takımınızın maç içindeki güncel performansına yansıyacak. Özellikle düşük reytingli ve gelişme döneminde olan genç oyuncuların durumu takımınızı olumsuz etkileyebilecek.

Tamamlanan maçlarınızla ilgili önemli anlar haber akışında yayınlanacak.

Uefa Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi, Premier Lig, LaLiga, Bundesliga, Ligue 1, MLS ve LaLiga Santander’in resmi markalarını oyun için dinamiklerinde görebileceğiz.

Oyunun çıkış tarihine kadar heyecan seviyemizi yüksek tutmaya çalışan EA Sports ilerleyen günlerde hiç şüphesiz vazgeçilmezimiz olan Ultimate Team ile ilgili güzel detaylar verecektir.

FIFA 20 ile ilgili yeniliklerden haberdar olmak için takip etmeye devam edin 😉

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir