ÖNE ÇIKANLAR

FIFA 20 ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

FIFA 20 NE ZAMAN ÇIKACAK ?

Heyecanla beklediğimiz FIFA 20 ne zaman çıkacak?

Futbol oyunu denince akla gelen FIFA’nın yeni oyunu FIFA 20’yi her yıl olduğu gibi yine heyecanla bekliyoruz. Ülkemizdeki dolar kuru + vergi durumlarından dolayı bir nebze buruk olarak beklesekte, hiç şüphesiz bu oyunu sevenler olarak sabırsızlıkla çıkmasını istiyoruz.

Oyunun tanıtım sürecini çok iyi yöneten ve oyuncuların FIFA ile duygusal bağ kurmasını sağlayan EA Sports hiç şüphesiz bu sabırsız bekleyişin bir numaralı aktörü konumunda. Elindeki lisans avantajının nimetlerini sonuna kadar kullanması ve oyunculara oyun içerisinde tam hakimiyet hissi vermesi de bu sabırsızlığın en önemli noktalarından birkaçı elbette.

Bunların yanında oyunu her yıl yeniden almamızı sağlayan başka bir durumda oyuna yeni eklenen özellikler oluyor. FIFA 17’de karşımıza çıkan Alex Hunter bir çok kişi için oyunu alma sebebiydi. FIFA 20’de de buna benzer olarak “Volta Futbol” adı altında yeni bir konsept eklendi. Aslında FIFA Street’in yeni bir versiyonu demek daha doğru olacak sanırım. Ayrıca oyun mekaniğinin, her yıl ifade edildiği gibi yapay zekânın ve oyun animasyonlarının da geliştirildiğini oyunun yapımcısı EA Sports’un yetkilileri ifade ediyor.

“Volta Futbol” özelliğinin yeni bir heyecana sebep olduğu, dolar kuruyla heyecanımızın kırıldığı, ulan şunu az ucuz yapın rahatça alalımda hiç olmazsa şu keyfimizden geri kalmayalım dediğimiz FIFA 20’nin 27 Eylül 2019’da çıkacağı oyunun yapımcısı EA Sports tarafından açıklandı.

FIFA 20’nin EA Sports’un resmi youtube sayfasından yayınlanan resmi oynanış videosunu sayfanın üst kısmından izleyebilirsiniz.

FIFA 20’nin çıkışıyla birlikte yayınlayacağım sürpriz videoları ve keyifli içerikleri kaçırmamak için takip etmeye devam edin 😉

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir