ÖNE ÇIKANLARVOLTAYENİLİKLER

FIFA 20 VOLTA FUTBOL İLE GELİYOR

FIFA'NIN SÜRPRİZ MODU: HUZURLARINIZDA VOLTA FUTBOL

FIFA Street oyunu yeni ismiyle yeni özellikleriyle bomba gibi dönüyor. FIFA 20 ile müthiş bir dönüş yapacak olan sokak futbolunun yeni adı; Volta Futbol.

Dünyanın dört bir yanında belki bir sokak arasında ya da bir binanın tepesinde çılgın hareketlerle futbol oynamaya hazır mısın? Oyuncunu oluştur, tarzını belirle ve geliştir.

FIFA 20 ile birlikte gerçek manada heyecan verici bir mod bizleri bekliyor. FIFA’nın çıkışını her zaman sabırsızlıkla bekliyorum; ancak bu yıl Volta Futbol sebebiyle ayrı bir heyecan hissediyorum. Çocukluğumda sokakta top oynadığım zamanlar aklıma geldi. Asfalt üzerinde saatlerce koşturur dururduk. Ya dizler ya dirsekler illaki yararlanırdı; ama her şeye rağmen oynamaktan vazgeçmezdik. Volta Futbolun duyurulmasıyla birlikte o günlere gittim ve oyunun çıkmasını daha bir sabırsızlıkla bekliyorum.

Volta Futbolun Açıklanan Özellikleri

EA Sports Volta Futbol ile ilgili dikkat çekici ve güzel bilgiler verdi. Hadi birlikte bu özellikleri inceleyelim.

  1. Ekipman Seçimi : Kariyer modundakine benzer şekilde kendi karakterimizi oluşturabileceğiz. Tabi klasik kariyer modunda ciddi anlamda farkları olan; gömlek, ayakkabı, süveter ve şort gibi seçeneklerle zevkimize göre şekillendirebileceğimiz bir karakter olacak.
  2. Global Futbol Sahaları : Dünyanın dört bir yanında yer alan sahalarda sokak futbolunun keyfini çıkartabileceğiz. Amsterdam, Berlin, Londra, Paris, Tokyo ve daha bir çok şehirde Volta Futbolun eşsiz deneyimini yaşayabileceğiz.
  3. Özgürlük : Volta Futbol modunda maçları 3’e 3 kale boş, 4’e 4 kale boş, 5’e 5 ve profesyonel futsal şeklinde yapabileceğiz. Farklı boyulardaki arenalarda, istersek duvarlı istersek duvarsız şekilde özgürce futbol oynamanın tadına varabileceğiz.
  4. Volta Modları : Volta Futbolun içerisinde yer alan alt modlarla futbol keyfini sonuna kadar yaşayabileceğiz. Volta Dünyası’nda kadro kurarak rakipleri alt edebilir veya Volta Hikâyesinde kendi oyuncumuzu oluşturarak kariyer basamaklarını tırmanabiliriz. Online Volta Ligi’nde zorlu bir mücadele içerisine girerek yükselmeye/düşmemeye çalışabilir veya favori takım seçerek Volta Santra modunda eğlenebiliriz.

Açıkçası Volta Futbol beni oldukça heyecanlandırıyor. Oyunun çıkış tarihi 27 eylülü beklemek hayli zor olacak. Biraz daha erken oynayabilmek için tüm seçenekleri değerlendireceğim. Siz de FIFA 20’yi 1 hafta erken oynamak isterseniz yazılarımı takip etmeye devam edin. Önümüzdeki günlerde bu konuyu içeren yeni bir yazı hazırlayacağım.

Yeni gelişmelerle birlikte tekrar görüşmek üzere, oyunda kalın 😉

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir